جمعه های تخفیفی،برای تهیه هرکدام از محصولات میتوانید از کدتخفیف 30درصدی زیر استفاده نمایید،این کدفقط برای امروزجمعه تاشب فعال هست. کدتخفیف:8500

شبکه های اجتماعی

فیلم آموزشی 6مشکلی که در دستگاهdvrرخ میدهدوراههای برطرف کردن آنها

  • 23 فروردين 1396
  • 3479
  • 0

به نام خدا

باسلام خدمت شما دوست گرامی

مشکلات دستگاهایdvr

دراین فیلم آموزشی به شش مشکل عمومی که اصولا در دستگاهایdvrرخ میدهدمیپردازیم وراههای رفع آنها چگونه میباشد

دوست عزیز نصب دوربین مداربسته یک کار خدماتی است وقتی که وارد این کار شدید  برای حفظ مشتری باید تا میتوانید به مشتریان خدمات بدهی.اصولا در دستگاهایdvrممکن است مشکلاتی رخ بدهدکه شما باید بتوانید این مشکلات را عیب یابی ورفع کنید.

 

یکی از مشکلاتی که  دستگاهایdvrرخ میدهداین است که؛ برای باز پخش فایلهای ضبط شده دچار مشکل شوی وندانی دقیقا  مشکل از کجاست،چون دستگاه ضبط داردولی نمیتوانی فیلمهای ضبط شده را باز پخش کنید وشما به عنوان نصاب باید بتوانی این مشکل را رفع کنید.

 

یک از مشکلاتی دیگری که در دستگاهای dvrرخ میدهد دستگاه قادر به شناسای هارد نیست وچون هارد به عنوان مغز سیستم است باید سریعا این مشکل رفع شود.

دراین فایل تصویری به شش مورد ازمشکلات اساسی دستگاهایdvrمیپردازیم که برای دانلود این فایل تصویری برروی لینک زیر کلیک کنیدوفایل را دانلود کنید.

دوست عزیز هرگونه سوالی دراین زمینه  دارید حتما درهمین بخش نظرات در پایین صفحه سوال خودرا مطرح کنید تا سریعا به شما پاسخ دهم

باتشکرمحمدوحیدآبادی مدیروب سایت ابرالکترونیک دات کام

فیلم آموزشی 6مشکلی که در دستگاهdvrرخ میدهدوراههای برطرف کردن آنها

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh